Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

RECEPČNÍ

Rockaway

Jsme Rockaway, moderní internetová firma – pod naší střechou pracují lidé, kteří se denně spoléhají, že na naší recepci sedí osoba s dobrou náladou. Pokud jsi pozitivní duše, která bez úsměvu den nezačne, u nás ti bude příjemně. Nepotřebuješ úkolovat, protože přirozeně se umíš chytit práce, spontánně vytvářet rodinnou pohodu a pečovat o své kolegy a návštěvu, jako by byli hosté u tebe doma. Na kolektivu ti záleží, protože chceš aby se každý cítil dobře. Nám také! Přejeme si najít skutečně milou, spontánní, usměvavou a ochotnou osobnost, kterou pozice bude bavit. Zkušenosti z recepce nejsou podmínkou. Na recepci nejsi sama, vždy máš kolegyni, se kterou si jednotlivé úkoly rozděluješ.

O ČEM PRÁCE NA RECEPCI JE:

HOSTESKA – Budeš první, koho naše návštěvy uvidí. Milý úsměv a přivítání každého potěší. Kdo sem přijde poprvé, ten se tu rozhodně nevyzná. Poradit směr, uvést do té správné zasedačky nebo zavolat toho, za kým návštěva jde. To se rozhodně cení.

SPOJOVATELKA – Nebudou ti sice drnčet telefony, ale zase ti budou blikat nové maily v inboxu; lidé zvenčí budou chtít propojit s lidmi uvnitř. Tvoje role bude vědět kdo kde sedí a jaký má e-mail (můžeš mít tahák).

ASISTENTKA – Lidé od tebe budou chtít poradit, zařídit, okopírovat, poslat, vyřídit. Při interních akcích jako jsou společné snídaně nebo oslava narozenin uvítáme tvůj organizační talent.

SERVÍRKA – Otevřeně říkáme – nemáme čas! Potřebujeme pomoct donést vodu, kafe nebo čaj do zasedačky, kde právě probíhá důležitý meeting.

POŠŤAČKA – Každý den přijde docela velký balík s poštou, je nutné se s ním nějak poprat a občas trochu popohnat opozdilce, kteří si poštu nevyzvedávají.

ZÁSOBOVAČKA – V kancelářích pořád něco dochází.

OBČAS HASIČKA – Budeš hasit to, co právě hoří (třeba že není volná zasedačka nebo došla káva).

CO SE TI BUDE HODIT:

Uživatelská znalost Microsoft Office.

Odvaha a chuť komunikovat v AJ; nemusíš umět plynule mluvit o globálním oteplování a stačí nám když v angličtině uvedeš návštěvu, nabídneš pití a zvládneš několik základních frází.

Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.

Milé a asertivní jednání.

Schopnost umět si vždy poradit a organizační talent.

PROČ JÍT DO TOHO S NÁMI:

ZKUŠENOSTI – Garantujeme ti, že když chceš, hodně se toho tady naučíš.

INTERNETOVÁ FIRMA – Jsme pro generaci Z, máme cool kancly, Nespresso, děláme internetový byznys a snažíme se být otevření všemu novému a modernímu

PORTFOLIO E-SHOPŮ VE KTERÝCH MŮŽEŠ MÍT SLEVU – Chceš si koupit parfém, hodinky nebo nový telefon? Jsi u zdroje. I nákup potravin tě už může čekat doma.

PŘÁTELSKÉ KOLEGY – Jsme firma plná mladých lidí a budeš si připadat víc jako v kavárně, než ve firmě. Společně snídáme, slavíme narozeniny a chodíme na pivko

BEZNUDNÁ ZÓNA – Práce je tu hodně, každý den uteče rychle a žádný není stejný.

PLAT JE FÉR.

PROSTŘEDÍ - kancelář na Praze 6 hned u metra stanice Dejvická.

A hlavně – je to příležitost. Šikovní lidé se u nás neztratí a nouze o příležitosti, které můžou nakopnout tvou kariéru není.

Practical information

Do you have questions about vacancy? HANA SMÍTALOVÁ will answer.

Ask a question

Evropská 2758/11, Praha 6, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or

Please note that the company to which you’re applying using this online form (let’s call it the “Relevant Company”) stores some of your personal data so that its representatives can contact you and assess if you’re the right fit for each other. Please read our Data Protection Memorandum to find out more about how your data is treated (unless the job ad above refers you to different information).

Should you ever wish to exercise any right in connection with your personal data (and to the extent the job ad above or any documentation to which it may refer doesn’t specify a different procedure), please read through the instructions in the Data Protection Memorandum and let us know at the e-mail address privacy@rocservices.cz.