Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon

We don’t offer you a job. We offer you growth. The opportunity to learn new things every day. Because from the day we started, we haven’t had the convenience to stagnate. And if you don’t want to stagnate either, we are waiting for you.

Apply for a job

Development

Product

MALL GROUP

Data report analyst

Do Business Intelligence týmu hledáme analytika nebo analytičku s nadšením pro čísla, grafy a reporty.V tuto chvíli disponujeme několika stovkami reportů na platformě GoodData a potřebovali bychom najít analytika, který nám naše řešení pomůže vyčistit, vyladit a dál samostatně rozvíjet. Chceme, aby naše informace v dashboardech spolu “hrály” a naši byznys uživatelé měli k dispozici všechny potřebné informace. Náš tým to tak dobře neumí, proto hledáme tebe.

Sales

THREATMARK

SENIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

ThreatMark is a young Venture Capital-backed company building its success on revolutionary technology fighting fraud and cyber threats in online environment. We are building unique behavioral biometry-augmented fraud detection systems based on latest AI. Threatmark products have been fully designed and developed internally and represent a true global disruption in cyber-security. They are currently successfully sold to financial institutions, incl. banks, but may be applicable in a variety of other online threat and fraud detection situations.

Marketing

Chytrý Honza

ONLINE MARKETING SPECIALIST

Náš Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání úplně všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes Chytrého Honzu koupit, vyřídit, zařídit. A baví nás tvořit originální a zároveň výkonný marketing na trhu, který potřebuje svěží nápady jako sůl. Měníme totiž svět osobních financí... a přetváříme ho do moderního online prostředí, které baví nás i klienty. Budeme rádi, když nám s tím pomůžeš.

Administration

Law and Finance

Didn’t find a suitable position?

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.