Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon

We don’t offer you a job. We offer you growth. The opportunity to learn new things every day. Because from the day we started, we haven’t had the convenience to stagnate. And if you don’t want to stagnate either, we are waiting for you.

Apply for a job

Development

Product

Sales

Right now in this category we are not looking for anyone. But feel free to contact us — new vacancies occur around us every day.

Marketing

Rockaway

Webový analytik

Do e-commerce týmu firmy z našeho investičního portfolia (přední hráč na českém retailovém trhu) hledáme kolegu na pozici Webový analytik. Tým e-commerce kromě neustálého zlepšování e-shopu pracuje na rozšiřování produktového portfolia, zlepšování zákaznického zážitku, segmentaci zákazníků a personalizaci obsahu a na spuštění mobilní aplikace a jejím uvedení na trh, takže je opravdu na čem pracovat. To vše se odehrává v moderních nových kancelářích, navíc v blízkosti stanice metra Smíchovské nádraží.

Rockaway

Senior kampaňový specialista

Do e-commerce týmu firmy z našeho investičního portfolia (přední hráč na českém retailovém trhu) hledáme kolegu na pozici Senior kampaňový specialista. Tým E-commerce kromě neustálého zlepšování E-Shopu pracuje na rozšiřování produktového portfolia, zlepšování zákaznického zážitku, segmentaci zákazníků a personalizaci obsahu a na spuštění mobilní aplikace a jejím uvedení na trh, takže je opravdu na čem pracovat. To vše se odehrává v moderních nových kancelářích, navíc přímo na metru.

Rockaway

Senior Email marketing specialist

Do e-commerce týmu firmy z našeho investičního portfolia (přední hráč na českém retailovém trhu) hledáme kolegu na pozici Senior Email marketing specialist. Tým E-commerce kromě neustálého zlepšování E-Shopu pracuje na rozšiřování produktového portfolia, zlepšování zákaznického zážitku, segmentaci zákazníků a personalizaci obsahu a na spuštění mobilní aplikace a jejím uvedení na trh, takže je opravdu na čem pracovat. To vše se odehrává v moderních nových kancelářích, navíc přímo na metru

Rockaway

E-commerce specialista / Category specialista

Do e-commerce týmu firmy z našeho investičního portfolia (přední hráč na českém retailovém trhu) hledáme kolegu na pozici E-commerce specialista. Tým E-commerce kromě neustálého zlepšování E-Shopu pracuje na rozšiřování produktového portfolia, zlepšování zákaznického zážitku, segmentaci zákazníků a personalizaci obsahu a na spuštění mobilní aplikace a jejím uvedení na trh, takže je opravdu na čem pracovat. To vše se odehrává v moderních nových kancelářích, navíc přímo na metru

Administration

Investments & HR

Didn’t find a suitable position?

or

Your application will be processed in line with our Privacy Policy.