Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon

We don’t offer you a job. We offer you growth. The opportunity to learn new things every day. Because from the day we started, we haven’t had the convenience to stagnate. And if you don’t want to stagnate either, we are waiting for you.

Apply for a job

Development

Product

Mall Group

PROCUREMENT ANALYST

Posilujeme náš tým v  oblasti Procurement a hledáme nového kolegu/kolegyni, který nám pomůže zkrotit data a hledat v  nich souvislosti, které nám pomůžou lépe jednat s  našimi dodavateli, zejména v  oblasti zbožového nákupu. Oddělení Procurement pomáhá při metodickém vedení procesu jednání se zbožovými dodavateli o vývoji a návrhu nástrojů, které nám ve  spolupráci s  ostatními odděleními usnadní práci a poskytnou argumenty pro vyjednání lepších obchodních podmínek.

Mall Group

PROCUREMENT ADMIN

Posilujeme náš tým v  oblasti Procurement a hledáme nového kolegu kolegyni, který by nám pomohl s  administrací naší narůstající agendy. Oddělení Procurement zajišťuje veškeré zboží a služby nesloužící k  prodeji na našich e-shopech.. Jednáme s  dopravci o podmínkách dopravy, marketingovými agenturami ohledně podmínek pro TV reklamu nebo novou kampaň, IT firmami kvůli dodávkám SW, HW řešení a služeb, s dodavateli technologických celků pro naše distribuční centra apod.. Ideální uchazeč má rád nové výzvy, rád se učí, má chuť do práce a pozitivní energii. Zájemcem pro tuto pozici může být i student posledního ročníku VŠ.

Sales

Right now in this category we are not looking for anyone. But feel free to contact us — new vacancies occur around us every day.

Marketing

Right now in this category we are not looking for anyone. But feel free to contact us — new vacancies occur around us every day.

Administration

Right now in this category we are not looking for anyone. But feel free to contact us — new vacancies occur around us every day.

Investments & HR

Didn’t find a suitable position?

or

Please note that we, ROC services, s.r.o., ID No.: 241 53 273, and (if appropriate in light of your profile and the type of work you’d like to do) possibly also some other companies, including companies in the Rockaway group listed at https://www.rockawaycapital.com/en/portfolio/, store some of your personal data so that our representatives can contact you and assess if we’re the right fit for each other. Please read our Data Protection Memorandum to find out more about how your data is treated.

Should you ever wish to exercise any right in connection with your personal data, please read through the instructions in the Data Protection Memorandum and let us know at the e-mail address privacy@rocservices.cz.