Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

Webový analytik pro weby Invia

Invia

Ahoj, do týmu, který má na starosti web a s ním spojený marketing v Invia, hledáme zkušenějšího webového analytika. Jde o malý tým plný specialistů, kde nám chybí vlastní analytik. Ten bude mít na starosti vše, co je spojené s měřením na hlavním webu a na dalších našich projektech.

 

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Úzkou spolupráci s ux designéry, marketingem a programátory. Vaše práce bude dávat těmto lidem informace o tom, co se na webu děje, aby mohli svoji práci díky vám lépe dělat.
  • Pravidelné AB testování na webu s vysokou návštěvností.
  • Budete mít na starosti veškeré měření na webu, jeho implementaci a vyhodnocování.
  • Pracovat budete s prémiovou verzí Google Analytics 360.
  • Spolupracovat budete s agenturou Optimics.cz a vnitřním analytickým týmemskupiny Rockaway. Budete tak moci spolupracovat s lidmi z mall.cz, kosik.cz, heureka.cz a dalšími.
  • Práci v kancelářích Rockaway na Pankráci.
  • Platové ohodnocení na kterém se dohodneme.
  • Prakticky neomezené vzdělávání na akcích a konferencích tady v ČR a podle uvážení i v zahraničí.

 

 

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, pište přímo mně na jan.hlavac@invia.cz. Rád vám řeknu více a zodpovím vaše otázky. Klidně si můžeme na chvíli zavolat nebo se někde sejít, případně je možné se k nám zajít podívat.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

Na Hřebenech II 1718/8, Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.