Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

UX designér pro weby Invia

Invia.cz

Do marketingového týmu, který má na starosti také rozvoj největšího českého webu v oblasti cestovních ruchu, hledáme UX designéra. Náš marketing čítá 12 specialistů, kteří spolu úzce spolupracují.

CO PŘESNĚ BUDETE DĚLAT:

  • Naším společným cílem v marketingovém oddělení je rozvoj webu a jeho výkonnosti. Na tom tu pracujeme všichni společně. To bude i vaše hlavní náplň práce. Přicházet s novými nápady, jak dále web rozvíjet a jaké nové vychytávky nám v tom mohou pomoci. Vymyslet můžete cokoliv, důležitý je vždy výsledek. Máte tak velký prostor pro vlastní kreativitu a nápady.
  • Další částí práce je pečovat o použitelnost webu, který se neustále mění a vyvíjí. Je třeba vše pravidelně hlídat a nové věci kontrolovat ještě ve vývoji. Těšit se můžete například na práci s HotJarem. Koukněte se na jednu z nahrávek. K poznání uživatelů a jejich chování můžete ale použít libovolnou metodu, která vám zrovna přijde vhodná.
  • Podklady pro práci na webu budete sbírat hlavně z webové analytiky. Používáme prémiový GA 360 a spolu s ním pro AB testování Google Optimize. Tato oblast je pro nás zásadní.
  • Prototypy nebo wireframy vytváříme v Axure a jejich tvorba je velká část práce celého UX týmu. Příklad: Revize stránky (wireframe A, wireframe B) s nabídkou slev, kde jsme se snažili také dosáhnout zájmu návštěvníků a jejich pravidelného návratu na stránku.

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Práci v moderních kancelářích investiční skupiny Rockaway Capital na Pankráci.
  • Fér odměnu, na které se dohodneme.
  • Velkou svobodu v tom, co budete dělat. Spojenou samozřejmě s přiměřenou odpovědností. K dispozici máte seniorního leadra UX týmu, externí agenturu na webovou analytiku, na návrhy vašich prototypů skvělou grafickou firmu a další také na HTML kódování. Vývoj máme vlastní.
  • Prakticky neomezené vzdělávání na akcích a konferencích jak v ČR tak v zahraničí.

 

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, určitě se ozvěte! Rádi vám řekneme více a zodpovíme vaše dotazy. Stějně tak je možné, se k nám zajít podívat nebo se nezávazně potkat někde u kávy. 

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

Na Hřebenech II 1718/8, Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.