Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

Příručí

Koloniál

Baví tě řízení auta? Rád jednáš s lidmi? Dokážeš se orientovat v ulicích Prahy? Tak čti dál, tahle práce je pro tebe. Protože právě tebe teď do Koloniálu hledáme.

Příručí je posledním dílkem skládačky našeho produktu. Jeho úkolem je doručit zboží přímo zákazníkovi. Je to dílek nesmírně důležitý, protože si dle něj dělá zákazník názor.

Koloniál je e-shop s potravinami, který mění zažité způsoby prodeje a doručování potravin. Na našem e-shopu si zákazník vybere nákup, který mu zcela čerstvý dovezeme až domů, prakticky až do ledničky. Příručí zajišťuje, aby byl nákup v přesný čas u toho správného zákazníka.

„Pozice příručího je pro nás klíčová. Jelikož fungujeme online, je příručí jediným člověkem, který na denně komunikuje s našimi zákazníky, poslouchá jejich názory.” Jaroslav Kuchař, provozní ředitel Koloniál.cz

Jaké budou tvé denní úkoly?

ÚKOL č. 1 - VYZVEDNUTÍ PLÁNU NA DEN

RÁNO SE ZASTAVÍŠ V NAŠEM SKLADU KDE BUDEŠ MÍT PŘIPRAVENÝ PLÁN CEST NA CELÝ DEN.

ÚKOL č. 2 - NALOŽENÍ ZBOŽÍ

PEČLIVĚ NALOŽÍŠ VŠECHNY NÁKUPY DO AUTA A VYRAZÍŠ ZA ZÁKAZNÍKEM

Největší výzvou je poprat se s nenadálými událostmi po cestě, jako jsou zácpy, dopravní nehody a jednosměrky. Občas bude nutné trochu zaimprovizovat - to když zákazník nebude doma nebo když přijedeš dřív, než byl domluvený čas.

ÚKOL č.3 - DORUČENÍ ZÁKAZNÍKOVI

DORAZÍŠ NA MÍSTO, KDE NA TEBE BUDE ČEKAT NATĚŠENÝ ZÁKAZNÍK. SPOLEČNĚ PROJEDETE CELÝ NÁKUP JESTLI NĚCO NECHYBÍ.

Občas prohodíte se zákazníkem pár slov, je dobré si zapamatovat případné pochvaly (potěší ostatní kolegy) nebo zpětné vazby (potěší naše vedení). Spokojenost, úsměv a občasné pozvání na kávu ti bude odměnou.

ÚKOL č.4 - POKRAČUJEME K DALŠÍMU ZÁKAZNÍKOVI

VYRAZÍŠ ZA DALŠÍM ZÁKAZNÍKEM NEBO SE VRÁTÍŠ NA ZÁKLADNU

A to je celé! Jednoduché, zábavné a den ti uteče jako voda. A pokud bys měl pocit že to bude stereotyp, tak rozhodně není.

„Před vánočními svátky jsem musel kvůli nedostatku řidičů zasednout za volant a rozvážet objednávky, čímž jsem získal takové informace, které mi žádná skupinová diskuse nepřinese. Setkával jsem se s lidmi, s jejich příběhy, z nichž každý byl úplně jiný, a i přesto všichni do jednoho si pochvalovali, jak jsme jim naší službou ušetřili čas.“ Petr Vyhnálek, ředitel Koloniál.cz

Aby ses mohl stát příručím, potřebujeme od tebe:

  • zkušenosti s řízením dodávky a vlastní řidičský průkaz skupiny B

  • slušné vystupování a schopnost chovat se k zákazníkovi přívětivě, budeme rádi, když s ním prohodíš pár milých slov

  • fyzickou zdatnost - nerozhází tě čtyři patra ke dveřím bytu zákazníka

  • spolehlivost - chceme, abys svou práci bral zodpovědně, protože tvoje práce je pro nás klíčová

  • chladnou hlavu - občas dojde ke stresovým situacím a potřebujeme, abys je řešil selským rozumem, což se v afektu těžko zvládá

  • trestní bezúhonnost je samozřejmostí

A co by bylo fajn kdybys ještě uměl? Uvítáme, když dokážeš přijít s nápadem, jak vylepšit Koloniál, nebo sobě a svým kolegům práci zefektivnit. Taky budeme rádi, když budeš mít za sebou zkušenost ze skladu a se skladovým systémem.

 Čím tě vybavíme:

  • samozřejmě spolehlivým parťákem na čtyřech kolech značky Mercedes Sprinter s profesionální výbavou, ve kterém se jak v zimě, tak v létě budeš cítit fajn

  • týmem kolegů, kteří každý den dělají Koloniál lepší a pracují na zlepšení služby (jsi součástí rodiny Koloniál)

  • odpovídajícím platovým ohodnocením s hromadou bonusů a zaměstnaneckých slev u našich partnerských e-shopů (např. na Vivantis.cz, CZC.cz, Bigbrands.cz, Proděti.cz, Sporty.cz, Kolonial.cz)

  • slušivým pracovní oděvem i s motýlkem

 

Nástup: ihned - dle společné domluvy. Možnost hlavního i vedlejšího pracovního poměru. Místo výkonu Rudná.

Cítíš se na to? Máš chuť s námi dělat Koloniál? Napiš nám - přidej životopis a aktuální fotografii. Budeme se těšit na viděnou.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

Na Hřebenech II 1718/8, Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.