Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

PHP developer (Proč Hledáme Programátora?)

Mall Group

Chceš programovat systém, který bude obsluhovat miliony requestů denně s pravidelnými špičkami? Jsme rychle rostoucí uskupení e-shopů a hledáme člověka, který se nebojí výzev a skokových nárůstů návštěvnosti. U nás si osaháš nejlepší technologie na trhu v každodenní praxi.

  • Znalost PHP OOP programování v Nette.
  • Zkušenosti s verzováním v Gitu.
  • MySQL excelentně (na produkci máme MariaDB Galera Cluster).
  • BIG PROJECTS.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • REDIS.
  • Facetové vyhledávání a fultext v Elasticsearch.
  • Databázové migrace v Phinx.
  • Databázová migrace v PHPCI.
  • Fronty přes RabbitMQ.
  • Testování v NetteTester.

NÁPLŇ PRÁCE U NÁS V TÝMU:

Vyvíjíme e-shopovou platformu, na které poběží celkem 18 velkých e-shopů. Pracujeme na optimalizaci jejich výkonnosti. Ke každé funkcionalitě píšeme unit testy. Děláme integrační testy, BDD testy v Behat / Mink / Selenium. Napojujeme externí API (Google, Heureka, Zbozi, KupNajisto, ČSOB, PayU, Keboola, GoodData, Mall).

PROSTĚ DĚLÁME TU NEJLEPŠÍ E-SHOPOVOU PLATFORMU NA SVĚTĚ! (OK TAK MINIMÁLNĚ V EVROPĚ…NE VÁŽNĚ, MAKÁME NA TOM!).

  • Apiary.io pro přípravy API blueprintů.
  • SCRUM.
  • Continuous deployment.
  • 40+ produkčních serverů v cloudu.
  • Testerské oddělení.

CO JE TĚD V PLÁNU:

  • Doctrine ORM.
  • Amazon Web Services.

BUĎ JAKO COOL V PLOTĚ:

  • COOL ROCKAWAY CAPITAL
  • COOL PLAT
  • COOL NESPRESSO
  • COOL KANCLY
  • COOL KOLEGOVÉ
  • COOL HACKATHONY

PROSTĚ SE PŘIDEJ A (NE)BUDEŠ LITOVAT!

Čím dál tím víc nákupů se přesouvá na internet a Mall Group má ambici stát se největším internetovým obchodním centrem. Už teď patříme mezi nejvýznamnější hráče v tuzemském internetovém obchodu, a to jsme sotva začali. Chceš se podílet na rozvoji skupiny Mall Group? Tak dej o sobě vědět.

V tuhle chvíli pracujeme na unikátní logistické a technologické platformě, která naše e-shopy a zákaznický zážitek posune o úroveň výš. Můžeš nám věřit, že k něčemu tak velkému se jen tak nedostaneš.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

U Garáží 1611/1, 170 00 Praha 7

Show on map

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.