Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

IT Technik

MALL GROUP

Hledáme nového kolegu do našeho ITS týmu. Jsme podporou interních uživatelů - víme, že většinou je problém mezi židlí a monitorem, ale přesto jsme ochotni a schopni s klidem pomoci :). Staráme se o veškerý HW a část SW, občas smontujeme nábytek a rozumíme si s vrtačkou. V ITS se naučíš spoustu věcí a poté je na Tobě, kam v rámci IT se chceš posunout.

Očekáváme:

  • ukončená SŠ s maturitou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • IT background (Umíš rozložit a zase složit! počítač?)
  • časová flexibilita, občas budeš držet pohotovost
  • ŘP B, v našem distribučním centru také potřebují IT support
  • že se budeš chtít učit a posunout se časem dál ve své kariéře

Náplň práce:

  • poskytování supportu uživatelům malé výpočetní techniky (PC, NB, tiskárny, čtečky čárkových kódů, apod.) i pro zahraniční uživatele
  • správa uživatelských stanic
  • správa evidencí malé výpočetní techniky, SW, apod..
  • občasná kratší služební cesta (i kolegové v DC potřebují občas pomoc)

Nabízíme:

  • zaměstnání pro jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících společností
  • přátelský pracovní kolektiv, který nezkazí žádnou legraci
  • nejlepšího šéfa pod sluncem (tvrdí šéf)
  • velké množství (dobrovolných) IT akcí - pravidelné snídaně, fotbálková liga, playstation liga, grilovačky na terasách, Hackdays, školení, RocDevs aj.
  • možnost přesunu do jiného týmu, prostě otevřené dveře do světa IT
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici + benefity, které ti zpříjemní jak osobní tak pracovní život

Máš zájem se dozvědět více? Pošli nám své CV nejlépe s pár řádky o tom co Tě baví.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

U Garáží 1, Praha 7, Czech Republic

Show on map

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.