Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

IS Support Manager

MALL GROUP

Máš dobré schopnosti vést lidi a zároveň se zajímáš o technologie? Máš touhu věci zlepšovat, ne pouze udržovat? Máš zkušenost ze Service Deskem a zároveň je chceš prodat v jednom z nejambicioznějších e-commerce projektů v ČR? Pak čti dál, protože máme práci přímo pro tebe.

Jsme Mall Group – nejvýznamnější hráč v tuzemském internetovém obchodu. Ve zkratce - jsme velké nákupní centrum, kde najdeš plno e-shopů, koupíš, co tě napadne a to vše z pohodlí gauče. U toho chceš/musíš být!

Aktuálně hledáme managera, který se bude starat o 3 kolegy na pozici IS Support Specialist. Naše předchozí manažerka postoupila na jinou pozici v rámci skupiny a tak za ni hledáme náhradu.

Naše oddělení zajišťuje centrální service desk pro 4 platformy, pod které spadá BigBrands, Uloženka, Rozbaleno, Mall, Pro Děti, Bux, Koloniál a jejich jazykové mutace. Jedná se o L1 support a komunikujeme jak s vývojem tak s businessem.

O čem to celé je?

V našem týmu se sbíhají tickety z našich e-shopů. Je potřeba je prioritizovat, vyřešit vše, co se dá na L1 úrovni supportu, a zbytek ticketů předat a komunikovat s vývojem, popřípadě dořešit zadání problému/bugu s businessem. Vyřešení bugů je zapotřebí naplánovat do sprintů vývojářských týmů, takže se hodně potkáš i se Scrumem a jednotlivými vývojáři. S těmi přijdeš do kontaktu i při jejich náboru, protože je bude potřeba je zaškolit na jednotlivé platformy, než je na ně necháme sáhnout. To bude taky zčásti tvoje práce. No a nakonec bude třeba starat se o své podřízené, zadat jim práci, rozvíjet je profesně a osobnostně. To zní dobře, ne?

Co od tebe očekáváme?

 • Schopnost komunikovat jak s vývojáři, tak s businessem. Určitě se ti budou hodit dobré argumentační a občas i diplomatické schopnosti a schopnost obhajit si své názory a navrhované procesy. Je to občas fuška a zároveň obrovská výzva.
 • Zkušenost se Service Desk (nastavování service desk, nastavení Jiry, SLA, automatizace aj.).
 • Bude se ti hodit i jakákoli manažerská zkušenost – přeci jen povedeš 3 lidi.
 • Schopnost prioritizace – je toho hodně a vždycky bude. Proto je potřeba věci odbavovat průběžně a podle plánu, za který budeš odpovídat ty.
 • Znalost SQL (občas je potřeba si pro data šáhnout do databáze).
 • Znalost Atlassian SW (hlavně Jira a Confluence) – to je spíš nice to have, ale dá se to naučit.

Co za to?

 • Za dobře odvedenou práci fér odměnu.
 • Možnost odborného růstu, školení a účast na zahraničních konferencích.
 • Příležitost realizovat a prosazovat vlastní nápady a podílet se na rozvoji Service Desku i všech platforem.
 • Kvalitní technické zázemí, super kancly v podstatě v centru Prahy a přátelský kolektiv.
 • Dobrovolné IT akce (pravidelné IT snídaně, Hackday, interní a externí školení v rámci RocDevs akademie, IT teambuilding, fotbálkové a playstation ligy atd.).
 • Pružnou pracovní dobu a možnost home office.
 • Benefity v podobě slev (jakože fakt velkých) na většině našich e-shopů.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

U garáží 1611/1 praha 7, Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.