Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

Finanční specialista pro Chytrého Honzu

Chytrý Honza

Můžete dělat finančního specialistu v bance, proč ne. A nebo můžete být finančním specialistou v Chytrém Honzovi a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Troufáme si říct, že jsme nejrychleji rostoucí firmou na trhu s finančními produkty. Chytrý Honza patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro vás? Že budete o krok před konkurencí a budete se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

O produkty Chytrého Honzy je takový  zájem, že je potřeba rozšířit tým, abychom uspokojili poptávku. Nabízíme pracovní příležitost komunikativním lidem s obchodním talentem, kteří vidí budoucnost v online bankovnictví.

Některé operace díky bankovním regulacím nelze provádět online, jako je třeba podpis hypotéky. A tak Chytrý Honza zřídil chytrou adresu, kde se spojuje online s osobním přístupem. Každodenní schůzky s klienty Vám zpříjemní dobrá káva, pohodlný gauč a hlavně příjemná přátelská atmosféra.

Staň se chytrým Honzou a podnikej na chytré adrese.

Chytrou adresu vytváříme tak, aby vám dávala smysl a zefektivnila Vaší práci.

  • Najdete zde  moderní a pohodlné kanceláře ve Vašem městě.
  • Nabízíme práci pro nováčky, specialisty na finanční produkty,  i pro manažery poboček.
  • Poskytneme vám stálý přísun klientů prostřednictvím online platformy Chytrého Honzy, která generuje nové klienty se zájmem o konkrétní finanční produkty.
  • K dispozici budete mít IT technologie pro maximální efektivitu Vaší práce.
  • Pravidelně Vás budeme školit  a vzdělávat.
  • A nebudete na to sami - tým podpory funguje 12 hodin denně.

Rádi bychom chytrého finančního poradce s:

  • minimálně středoškolským vzděláním
  • dobrými komunikačními schopnostmi
  • proaktívním přístupem a obchodním talentem
  • nadšením měnit finanční trh

Aktuálních 14 míst se rozroste na 55 po celé České republice. A vy můžete být u toho. Zkuste něco nového! Proč ne teď a proč ne právě vy.

Těšíme se na Vás!

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

Na Hřebenech II 1718/8, Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.