Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
All vacancies

Data report analyst

MALL GROUP

Do Business Intelligence týmu hledáme analytika nebo analytičku s nadšením pro čísla, grafy a reporty. V tuto chvíli disponujeme několika stovkami reportů na platformě GoodData a potřebovali bychom najít analytika, který nám naše řešení pomůže vyčistit, vyladit a dál samostatně rozvíjet. Chceme, aby naše informace v dashboardech spolu “hrály” a naši byznys uživatelé měli k dispozici všechny potřebné informace. Náš tým to tak dobře neumí, proto hledáme tebe.

Koho si představujeme?

  • Měl/a by si být profík v platformě GoodData, aby jsme ti mohli předat zodpovědnost a mohli se na tebe spolehnout.
  • Chceme, aby si uměl/a přenést “informační flow” do dashboardů tak, aby našim uživatelům přinesla ucelený pohled na danou oblast.
  • Budeme velmi vděční, když budeš aktivní, budeš řešit úkoly okamžitě a samostatně. Rádi ti pomůžeme, ale momentálně bychom potřebovali pomoc my od tebe. 

Na oplátku nabízíme:

  • Plat, který bude odpovídat tvým zkušenostem a schopnostem, žádné tabulky.
  • Spoustu legrace a trochu nervů, než to naše řešení dáme nějak dohromady.
  • Pracovní prostředí, kde čas nehraje roli - protože http://airmail.calendar/2016-12-27%2012:00:00%20GMT+1 bylo pozdě a co platilo včera, dnes už neplatí.
  • Práci na největším e-commerce řešení v České republice.
  • Skvělý tým, na všem se dohodneme a děláme cool věci.

Practical information

Do you have questions about vacancy? EVA KRAUSOVÁ will answer.

Ask a question

U garáží 1, 170 00 Praha, Czech Republic

Show on map

Apply for this job

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.