Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon
Volná místa

IT PROJECT MANAGER – Finnology

Finnology

Hledáme vhodného uchazeče na pozici IT projektového manažera především v oblasti správy a vývoje software, který bude odpovědný za řízení projektů ve všech jeho fázích. Máte za sebou úspěšně dokončené projekty? Umíte komunikovat se zákazníkem i dovnitř svého týmu? Umíte si získat přirozenou autoritu? Pak hledáme právě vás!

Jsme Finnology – softwarová platforma pro společnosti z oblasti prodeje a poradenství finančních produktů. Smyslem naší práce je umožnit snadnější získávání obchodních příležitostí, jejich zpracování a reálné zobchodování v síti finančních poradců. Finnology čerpá know-how od svých partnerských společností z rodiny Rockaway.

Náplň práce IT Project managera:

  • Řídí projekt ve všech jeho fázích.
  • Aktivně řídí a odpovídá za dodržení časového harmonogramu a rozpočtu projektu.
  • Koordinuje a efektivně řídí spolupráci jednotlivých členů týmu – architekti, analytici, vývojáři, testeři a případně externích subjektů na projektu.
  • Identifikuje a řídí projektová rizika.
  • Je odpovědný za změnové řízení.
  • Vypracovává plán projektu a je odpovědný za jeho plnění.
  • Komunikuje se zákazníkem i interním týmem.
  • Podílí se na cenové kalkulaci, sleduje a vyhodnocuje efektivitu vynaložených nákladů za přidělené projekty.
  • Odpovídá za řešení konfliktů a problémů, které mohou v průběhu projektu nastat.
  • Dohlíží na kvalitu výsledků projektu.
  • Podílí se na podpůrné a konzultační činnosti při předávání IT řešení.
  • Vyhodnocuje projekt a je odpovědný za zpětnou vazbu dovnitř firmy.
  • Pravidelně reportuje stav projektu.

POTŘEBUJEME PROFESIONÁLY, KTEŘÍ MAJÍ:

  • Zkušenosti s řízením projektů s významným technologickým (IT) prvkem.
  • Dobrou znalost a praktické zkušenosti s řízením projektů dle některé standardizované metodiky, ideálně agilních principů řízení projektů a dodávek.
  • Orientace na výsledek, prokazatelnou schopnost dokončovat.
  • Schopnost spolupracovat v týmu, výborné komunikační schopnosti a přirozený respekt.
  • Analytické myšlení a organizační schopnosti.
  • Aktivní pracovní znalost angličtiny slovem i písmem.
  • Orientace na produkty a služby v IT, vzdělání fin-tech výhodou.

Nabízíme vám volnost, samostatnost, velké cíle!

  • Práci s pohodáři, manažery, kteří neprudí, ale spolupracují (jsme tým!), perfektní atmosféru na pracovišti.
  • Práci na plný úvazek v prostředí, kde se pohybují špičkoví vývojáři, kteří se rádi podělí o své know-how.
  • Slušný plat dle schopností konkrétního uchazeče.
  • Možnost home-office.

Pokud se k nám připojíte, budete mít možnost stavět do budoucna svůj vlastní tým, uplatnit projektové metodiky, ve kterých jste zběhlí a víte, že vám fungují nejlépe. A dále se v nich vzdělávat a prohlubovat svou expertízu.

Budete mít volnost v tom uplatnit svůj vlastní projektový styl, budete se podílet na strategických rozhodnutích a zacílení jednotlivých projektů.

A budete pracovat pod křídly Rockaway Capital, internetové firmě 21. století.

Practické informace

Chcete se zeptat na detaily? EVA KRAUSOVÁ vám odpoví.

Položit dotaz

Na Hřebenech II 1718/8, Praha, Czech Republic

Ukázat na mapě

Přihlaste se na tuto pozici

nebo
Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby společnost ROC services, s.r.o., IČ: 24153273, se sídlem Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, zpracovávala, uchovávala a zpřístupnila svým obchodním partnerům mnou poskytnuté osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu 3 let a pro zprostředkování zaměstnání a uzavření pracovního poměru. Kdykoli v průběhu této doby lze vyžádat informace o zpracování osobních údajů, požadovat též vysvětlení, opravu, doplnění nebo likvidaci údajů.