Facebook icon Twitter icon Instagram icon LinkedIn icon Close icon Home icon

We don’t offer you a job. We offer you growth. The opportunity to learn new things every day. Because from the day we started, we haven’t had the convenience to stagnate. And if you don’t want to stagnate either, we are waiting for you.

Apply for a job

Development

Product

MALL GROUP

Data report analyst

Do Business Intelligence týmu hledáme analytika nebo analytičku s nadšením pro čísla, grafy a reporty. V tuto chvíli disponujeme několika stovkami reportů na platformě GoodData a potřebovali bychom najít analytika, který nám naše řešení pomůže vyčistit, vyladit a dál samostatně rozvíjet. Chceme, aby naše informace v dashboardech spolu “hrály” a naši byznys uživatelé měli k dispozici všechny potřebné informace. Náš tým to tak dobře neumí, proto hledáme tebe.

Sales

Mall Group

Head of Client Success Mall Pay

Baví tě finance a v online světě jsi jako doma? Chceš vytvářet perfektní zákaznický zážitek a chtěl bys budovat něco nového? Jsi rád, když díky tvé práci odchází klienti spokojení? Pokud ano, tak jsi tady správně. V rámci skupiny Rockaway rozjíždíme nový projekt pod pracovním názvem Mall Pay. Chceme měnit svět financí v ČR a v regionu a poskytovat finanční služby z 21. století. Nebudeme nová banka, ale dynamická fintech společnost, která poroste na bedrech skupiny Rockaway a Mall Group. A hledáme někoho, kdo nám pomůže vybudovat oddělení zákaznického zážitku.

Marketing

Administration

Law, Finance and HR

Didn’t find a suitable position?

or
By submitting this form, I agree that company ROC services, s.r.o., identification number CZ24153273, address Na Poříčí 1067/25, Nové Město, 110 00 Praha 1, processes, stores and makes accessible to its business partners, my provided personal data in accordance to Czech law No. 101/2000 Sb., as amended, for a period of 3 years for arranging and/or closing an employment. At any time during this period, you can request information about the processing of your personal data, request clarification of its use, request correction, addition or erasement of the data.